+45 7025 2522

Vort danska team

CEO
Claus Nymark

Claus Nymark

CEO

E-mail: claus@cobi.dk
Tlf.: 28 29 05 05
Læs mere

Administration
Charlotte Verner Hebel

Charlotte Verner Hebel

Bogholder

E-mail: bogholderi@cobi.dk
Tlf.: 30 89 60 76

Salg | Marketing 

Michael Henriksen

Michael Henriksen

Intern salgskonsulent

E-mail: michael@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

 

Julia Sandsten

Julia Sandsten

Intern salgskonsulent, fysioterapeut

E-mail: julia@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

Soritty Hem

Soritty Hem

Intern salgskonsulent

E-mail: soritty@cobi.dk
Tlf.: 30 54 25 22
Læs mere

Christina Palikaras

Christina Palikaras

Kommunikations- og marketingkonsulent

E-mail: christina@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

Salg

Lone Vestergaard

Lone Vestergaard

Konsulent / ergoterapeut, Region Midtjylland og Nordjylland

E-mail: lone@cobi.dk
Tlf.: 61 16 65 22
Læs mere

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut, Region Hovedstaden (inkl. Bornholm) og Region Sjælland

E-mail: kasper@cobi.dk
Tlf.: 61 37 25 22
Læs mere

Mette Hornbæk Söderberg

Mette Hornbæk Söderberg

Konsulent / ergoterapeut, Region Syddanmark og Midtjylland

E-mail: mette@cobi.dk
Tlf.: 40 46 25 22
Læs mere

Camilla Kastrupsen

Camilla Kastrupsen

Konsulent / fysioterapeut, Region Syddanmark og region Sjælland

E-mail: camilla@cobi.dk
Tlf.: 21 99 53 60

Service & lager

Morten Strate

Morten Strate

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: morten@cobi.dk
Tlf.: 40 26 83 19
Læs mere

Frederik Nørskov

Frederik Nørskov

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: frederik@cobi.dk
Tlf.: 54 33 36 19
Læs mere

Malte P. Neumann

Malte P. Neumann

Ungmedarbejder/ lagermedarbejder

E-mail: info@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Klager

Klager til vores produktkvalitet, forkert levering, manglende service eller andet? Send en mail til claims@cobi.dk
Vedhæft gerne et foto.

Vi håndterer din klage og sætter handling i gang, der forhindrer gentagelser. Du hører fra os hurtigst muligt.