+45 7025 2522

Vort danska team

CEO
Claus Nymark

Claus Nymark

CEO

E-mail: claus@cobi.dk
Tlf.: 28 29 05 05

Administration
Charlotte Verner Hebel

Charlotte Verner Hebel

Bogholder

E-mail: bogholderi@cobi.dk
Tlf.: 30 89 60 76

Salg | Marketing 

Michael Henriksen

Michael Henriksen

Intern salgskonsulent

E-mail: michael@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

 

Julia Sandsten

Julia Sandsten

Intern salgskonsulent, fysioterapeut

E-mail: julia@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Soritty Hem

Soritty Hem

Intern salgskonsulent

E-mail: soritty@cobi.dk
Tlf.: 30 54 25 22

Christina Palikaras

Christina Palikaras

Marketingansvarlig

E-mail: christina@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Salg

Lone Vestergaard

Lone Vestergaard

Konsulent / ergoterapeut, Region Midtjylland og Nordjylland

E-mail: lone@cobi.dk
Tlf.: 61 16 65 22

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut, Region Hovedstaden (inkl. Bornholm) og Region Sjælland

E-mail: kasper@cobi.dk
Tlf.: 61 37 25 22

Mette Hornbæk Söderberg

Mette Hornbæk Söderberg

Konsulent / ergoterapeut, Region Syddanmark og Midtjylland

E-mail: mette@cobi.dk
Tlf.: 40 46 25 22

Camilla Kastrupsen

Camilla Kastrupsen

Konsulent / fysioterapeut, Region Syddanmark og region Sjælland

E-mail: camilla@cobi.dk
Tlf.: 21 99 53 60

Service & lager

Morten Strate

Morten Strate

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: morten@cobi.dk
Tlf.: 40 26 83 19

Frederik Nørskov

Frederik Nørskov

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: frederik@cobi.dk
Tlf.: 54 33 36 19

Malte P. Neumann

Malte P. Neumann

Lagermedarbejder

E-mail: info@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Frank Ananiassen

Frank Ananiassen

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: frank@cobi.dk
Tlf.: 89 80 67 39