Medarbejdere i Cobi Rehab

20 dygtige og engagerede medarbejdere bidrager dagligt i Cobi Rehab med deres forskellige kompetencer. Her kan du møde de kørende salgskonsulenter, de interne salgkonsulenter, serviceteknikerne, marketingmedarbejderne, bogholderen og cheferne. Vi har desuden året rundt tilknyttet forskellige praktikanter fra blandt andet Københavns Professionshøjskole og Danmarks Tekniske Universitet.

Kørende konsulenter

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut, Region Hovedstaden og Region Sjælland

E-mail: kasper@cobi.dk
Tlf.: 61 37 25 22

Pia Christensen

Pia Christensen

Konsulent / fysioterapeut, Region Sjælland, Midtjylland og Nordjylland

E-mail: pia@cobi.dk
Tlf.: 61 16 65 22

Mette Hornbæk Söderberg

Mette Hornbæk Söderberg

Konsulent / ergoterapeut, Region Sydjylland og Region Midtjylland

E-mail: mette@cobi.dk
Tlf.: 40 46 25 22

Camilla Kastrupsen - barsel  2024

Camilla Kastrupsen - barsel 2024

Konsulent / fysioterapeut, Region Sjælland og Region Syddanmark

E-mail: camilla@cobi.dk
Tlf.: 21 99 53 60

Salg, marketing & administration

Jeanette Clément

Jeanette Clément

Export coordinator

E-mail: jeanette@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Lars Jørgensen

Lars Jørgensen

Intern salgskonsulent

E-mail: lars@cobi.dk
Tlf.: 54 33 70 22

Soritty Hem

Soritty Hem

Supply Chain Manager

E-mail: soritty@cobi.dk
Tlf.: 30 54 25 22

Jane Wulff

Jane Wulff

Kvalitet og Standard Manager

E-mail: jane@cobi.dk
Tlf.: 26 19 40 90

 

Christina Palikaras

Christina Palikaras

Marketingansvarlig

E-mail: christina@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Charlotte Verner Hebel

Charlotte Verner Hebel

Bogholder

E-mail: bogholderi@cobi.dk
Tlf.: 30 89 60 76

Ledelse

Morten Brøgger Kristensen

Morten Brøgger Kristensen

CEO

E-mail: mbk@cobi.dk
Tlf.:  30 55 45 74

Lennart Axen

Lennart Axen

Export Sales Director

E-mail: lennart@cobi.dk
Tlf.:  30 99 53 73

Produktudvikling

NN

NN

Produktudviklingsingeniør

E-mail: cobi@cobi.dk
Tlf.:  70 25 25 22

Tommy Jansuk Fange-Larsen

Tommy Jansuk Fange-Larsen

Studentermedhjælper, Konstruktion og Mekanik

E-mail: tommy@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Service & lager

Frederik Nørskov

Frederik Nørskov

Teamleder, Lager & Service

E-mail: frederik@cobi.dk
Tlf.: 54 33 36 19

Morten Strate

Morten Strate

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: morten@cobi.dk
Tlf.: 40 26 83 19

Kristinn Gudmundsson

Kristinn Gudmundsson

Facility og proces ansvarlig

E-mail: kristinn@cobi.dk
Tlf.: 89 80 67 39

Nyhedsbrev

Vil du vide mere om hverdagen i Cobi Rehab, så skriv dig op til vores nyhedsbrev. Her lægger vi nyheder, faglig inspiration og oplæg, tilbud og invitationer op.

Her finder du tilmeldingen til vores nyhedsbreve.

LinkedIn

Vil du vide mere om hverdagen i Cobi Rehab, så følg vores firmaprofil på LinkedIn. Her lægger vi nyheder, faglige oplæg, tilbud og stillingsopslag op.

Cobi Rehab på LinkedIn.

Faktura

Leverandørfakturaer bedes fremover sendt som pdf-fil til følgende mailadresse: invoice@cobi.dk