Medarbejdere i Cobi Rehab

20 dygtige og engagerede medarbejdere bidrager dagligt i Cobi Rehab med deres forskellige kompetencer. Her kan du møde de kørende salgskonsulenter, de interne salgkonsulenter, serviceteknikerne, marketingmedarbejderne, bogholderen og cheferne. Vi har desuden året rundt tilknyttet forskellige praktikanter fra blandt andet Københavns Professionshøjskole og Danmarks Tekniske Universitet.

Kørende konsulenter

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut, Region Hovedstaden og Region Sjælland

E-mail: kasper@cobi.dk
Tlf.: 61 37 25 22

Pia Christensen - pr. 1. september 2022

Pia Christensen - pr. 1. september 2022

Konsulent / fysioterapeut, Region Midtjylland og Region Nordjylland

E-mail: pia@cobi.dk
Tlf.: xx xx xx xx

Mette Hornbæk Söderberg

Mette Hornbæk Söderberg

Konsulent / ergoterapeut, Region Sydjylland og Region Midtjylland

E-mail: mette@cobi.dk
Tlf.: 40 46 25 22

Camilla Kastrupsen

Camilla Kastrupsen

Konsulent / fysioterapeut, Region Sjælland og Region Syddanmark

E-mail: camilla@cobi.dk
Tlf.: 21 99 53 60

Salg, marketing & administration

Michael Henriksen

Michael Henriksen

Intern salgskonsulent

E-mail: michael@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

 

Lars Jørgensen

Lars Jørgensen

Intern salgskonsulent

E-mail: lars@cobi.dk
Tlf.: 5433 7022

Soritty Hem

Soritty Hem

Intern salgskonsulent

E-mail: soritty@cobi.dk
Tlf.: 30 54 25 22

Julia Sandsten

Julia Sandsten

Eksportmanager, fysioterapeut

E-mail: julia@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Jane Wulff

Jane Wulff

Kvalitet og Standard Manager

E-mail: jane@cobi.dk
Tlf.: 26 19 40 90

 

Christina Palikaras

Christina Palikaras

Marketingansvarlig

E-mail: christina@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Charlotte Verner Hebel

Charlotte Verner Hebel

Bogholder

E-mail: bogholderi@cobi.dk
Tlf.: 30 89 60 76

Claus Nymark

Claus Nymark

Administrerende direktør

E-mail: claus@cobi.dk
Tlf.: 28 29 05 05

Amir Al-Zayadi

Amir Al-Zayadi

Produktudviklingsingeniør

E-mail: amir@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

 

Tommy Jansuk Fange-Larsen

Tommy Jansuk Fange-Larsen

Studentermedhjælper, Konstruktion og Mekanik

E-mail: cobi@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Frederik Voigt

Frederik Voigt

Studentermedhjælper, Produktion og Konstruktion

E-mail: cobi@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Service & lager

Frederik Nørskov

Frederik Nørskov

Teamleder, Lager & Service

E-mail: frederik@cobi.dk
Tlf.: 54 33 36 19

Morten Strate

Morten Strate

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: morten@cobi.dk
Tlf.: 40 26 83 19

Andreas Korsbakke

Andreas Korsbakke

Servicemedarbejder

E-mail: andreas@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Frank Ananiassen

Frank Ananiassen

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: frank@cobi.dk
Tlf.: 89 80 67 39

Reklamation

Ved reklamationer til vores produktkvalitet, forkert levering, manglende service eller andet, skal du sende sende en mail til
claims@cobi.dk
Vedhæft gerne et foto.

Faktura

Leverandørfakturaer bedes fremover sendt som pdf-fil til følgende mailadresse: invoice@cobi.dk

LinkedIn

Vil du vide mere om hverdagen i Cobi Rehab, så følg vores firmaprofil på LinkedIn. Her lægger vi nyheder, faglige oplæg, tilbud og stillingsopslag op.

Cobi Rehab på LinkedIn.

Nyhedsbrev

Vil du vide mere om hverdagen i Cobi Rehab, så skriv dig op til vores nyhedsbrev. Her lægger vi nyheder, faglig inspiration og oplæg, tilbud og invitationer op.

Her finder du tilmeldingen til vores nyhedsbreve.