Konsulenter i Cobi Rehab

Vores fire terapeutuddannede konsulenter kører i hele landet. De har hver deres område, som dækkes alle hverdage.

Klik på din landsdel herunder og find din lokale konsulent.

Find din konsulent

Region Hovedstaden

Kørende konsulenter

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut

Ekasper@cobi.dk
T: 6137 2522

Kommune:

Albertslund, Allerød, Ballerup,
Bornholm, Brøndby, Dragør,
Egedal, Fredensborg, Frederiksberg, Frederikssund,
Furesø, Gentofte, Gladsaxe,
Glostrup, Gribskov, Halsnæs,
Hørsholm, Høje-Taastrup, Hvidovre, Hillerød, Herlev, Helsingør, Ishøj, København,
Lyngby-Taarbæk, Rudersdal, Rødovre, Tårnby og Vallensbæk.

Connect med Kasper Feldt på LinkedIn.

Region Sjælland

Kørende konsulenter

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut

Ekasper@cobi.dk
T: 6137 2522

Kommune:
Faxe, Greve, Guldborgsund, Køge,
Lolland, Solrød og Stevns.

Connect med Kasper Feldt på LinkedIn.

Camilla Kastrupsen

Camilla Kastrupsen

Konsulent / fysioterapeut

E: camilla@cobi.dk
T: 2199 5360

Kommune:
Holbæk, Kalundborg, Lejre, Næstved, Odsherred, Ringsted, Roskilde, Slagelse, Sorø og Vordingborg.

Connect med Camilla Kastrupsen på LinkedIn.

Region Syddanmark

Kørende konsulenter

Mette H. Söderberg

Mette H. Söderberg

Konsulent / ergoterapeut

E: mette@cobi.dk
T: 4046 2522

Kommune:
Billund, Esbjerg, Fanø, Fredericia, Haderslev, Kolding, Sønderborg, Tønder, Varde, Vejen, Vejle og Aabenraa.

Connect med Mette Hornbæk Söderberg på LinkedIn.

Camilla Kastrupsen

Camilla Kastrupsen

Konsulent / fysioterapeut

E: camilla@cobi.dk
T: 2199 5360

Kommune:
Assens, Faaborg-Midtfyn, Kerteminde, Langeland, Middelfart, Nordfyn, Nyborg, Odense, Svendborg og Ærø.

Connect med Camilla Kastrupsen på LinkedIn.

Region Midtjylland

Kørende konsulenter

Mette H. Söderberg

Mette H. Söderberg

Konsulent / ergoterapeut

E: mette@cobi.dk
T: 4046 2522

Kommune:
Hedensted, Herning, Horsens, Odder,
Ringkøbing-Skjern og Skanderborg.

Connect med Mette Hornbæk Söderberg på LinkedIn.

Pia Christensen

Pia Christensen

Konsulent / fysioterapeut

E: pia@cobi.dk
T: 6116 6522

Kommune:
Favrskov, Holstebro, Ikast-Brande, Lemvig,
Norddjurs, Randers, Samsø, Silkeborg,
Skive, Struer, Syddjurs, Viborg og Aarhus.

Connect med Pia Christensen på LinkedIn.

 

Region Nordjylland

Kørende konsulenter

Pia Christensen

Pia Christensen

Konsulent / fysioterapeut

Epia@cobi.dk
T: 6116 6522

Kommune:
Brønderslev, Frederikshavn,
Hjørring, Jammerbugt, Læsø,
Mariagerfjord, Morsø, Rebild,
Thisted, Vesthimmerland og Aalborg.

Connect med Pia Christensen på LinkedIn.

Salgskonsulenter – Hovedkontoret

Lars Jørgensen

Lars Jørgensen

Intern salgskonsulent

E-mail: lars@cobi.dk
Tlf.: 7025 2522

Soritty Hem

Soritty Hem

Intern salgskonsulent

E-mail: soritty@cobi.dk
Tlf.: 7025 2522

Julia Sandsten

Julia Sandsten

Salgskonsulent eksport, fysioterapeut

E-mail: julia@cobi.dk
Tlf.: 7025 2522