+45 7025 2522

Kontakt Cobi Rehab

55.624212
12.596161
HOVEDKONTOR
Cobi Rehab
Fuglebækvej 1D
2770 Kastrup

Tlf.: +45 7025 2522
E-mail: cobi@cobi.dk

ÅBNINGSTIDER
Mandag – torsdag kl.8-16
Fredag kl. 8-15

Vores team

Hvis du har spørgsmål eller kommentarer er du velkommen til at kontakte os…

Salg

Lisbet Gamborg Jørgensen

Lisbet Gamborg Jørgensen

Administrerende direktør og fysioterapeut

E-mail: lisbet@cobi.dk
Tlf.: 22 30 60 57
Læs mere

Jørn Holm

Jørn Holm

Konsulent, Storkøbenhavn og Sjælland

E-mail: jorn@cobi.dk 
Tlf.: 21 99 53 60
Læs mere

Mette Hornbæk Söderberg

Mette Hornbæk Söderberg

Konsulent / ergoterapeut, Region Syd / Midt

E-mail: mette@cobi.dk
Tlf.: 40 46 25 22
Læs mere

Lone Vestergaard

Lone Vestergaard

Konsulent / ergoterapeut, Region Midt / Nord

E-mail: lone@cobi.dk
Tlf.: 61 16 65 22
Læs mere

Drift og udvikling

Claus Nymark

Claus Nymark

Chef for drift og udvikling

E-mail: claus@cobi.dk
Tlf.: 28 29 05 05

Udvikling

Mustafa ”Musti” Özgen

Mustafa ”Musti” Özgen

Udviklingschef

E-mail: musti@cobi.dk
Tlf.: 30 55 45 74
Læs mere

Cobi Academy

Malene Pernille Alexandrowiz

Malene Pernille Alexandrowiz

Ergoterapeut og Head of Teaching and Research Cobi Academy

E-mail: ma@cobi.dk
Tlf.: 29 40 46 96
Læs mere

Salg & administration

Michael Henriksen

Michael Henriksen

Intern salgskonsulent

E-mail: michael@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

Mariann Catre

Mariann Catre

Intern salgskonsulent

E-mail: mariann@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

Bogholderi

Bogholderi

E-mail: bogholder@cobi.dk 
Tlf.: 70 25 25 22

Service & lager

San Hesselson

San Hesselson

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: san@cobi.dk
Tlf.: 20 31 40 91
Læs mere

Morten Strate

Morten Strate

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: morten@cobi.dk
Tlf.: 40 26 83 19
Læs mere

Soritty Hem

Soritty Hem

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: lager@cobi.dk 
Tlf.: 30 54 25 22
Læs mere

Jeg accepterer brug af cookies til statistik. Læs mere

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse og til analyse formål. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk