+45 7025 2522

Vores team

Salg

Lisbet Gamborg Jørgensen

Lisbet Gamborg Jørgensen

Administrerende direktør og fysioterapeut

E-mail: lisbet@cobi.dk
Tlf.: 22 30 60 57
Læs mere

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut, Nordsjælland, Storkøbenhavn og Bornholm

E-mail: kasper@cobi.dk
Tlf.: 61 37 25 22
Læs mere

Jørn Holm

Jørn Holm

Konsulent, Storkøbenhavn og Sjælland

E-mail: jorn@cobi.dk 
Tlf.: 21 99 53 60
Læs mere

Mette Hornbæk Söderberg

Mette Hornbæk Söderberg

Konsulent / ergoterapeut, Region Syd / Midt

E-mail: mette@cobi.dk
Tlf.: 40 46 25 22
Læs mere

Lone Vestergaard

Lone Vestergaard

Konsulent / ergoterapeut, Region Midt / Nord

E-mail: lone@cobi.dk
Tlf.: 61 16 65 22
Læs mere

Drift og udvikling

Claus Nymark

Claus Nymark

Chef for drift og udvikling

E-mail: claus@cobi.dk
Tlf.: 28 29 05 05
Læs mere

Service

Mustafa ”Musti” Özgen

Mustafa ”Musti” Özgen

Servicechef

E-mail: musti@cobi.dk
Tlf.: 30 55 45 74
Læs mere

Cobi Academy

Malene Pernille Alexandrowiz

Malene Pernille Alexandrowiz

Ergoterapeut, Head of Teaching and Research Cobi Academy & Key Account Manager for hospitaler

E-mail: ma@cobi.dk
Tlf.: 29 40 46 96
Læs mere

Salg, marketing & administration

Michael Henriksen

Michael Henriksen

Intern salgskonsulent

E-mail: michael@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

 

Julia Sandsten

Julia Sandsten

Intern salgskonsulent, fysioterapeut

E-mail: julia@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

Marketing

Marketing

E-mail: jonna@cobi.dk 
Tlf.: 27 82 00 38

Bogholderi

Bogholderi

E-mail: bogholder@cobi.dk 
Tlf.: 70 25 25 22

Service & lager

San Sean Hesselson

San Sean Hesselson

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: san@cobi.dk
Tlf.: 20 31 40 91
Læs mere

Morten Strate

Morten Strate

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: morten@cobi.dk
Tlf.: 40 26 83 19
Læs mere

Soritty Hem

Soritty Hem

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: lager@cobi.dk 
Tlf.: 30 54 25 22
Læs mere

Klager

Hvis du har klager til vores produktkvalitet, forkert levering, manglende service eller andet, send en mail til
claims@cobi.dk
Vedhæft gerne et foto.

Så håndterer vi din klage og sætter handling i gang, der forhindrer gentagelser.
Du hører fra os så hurtigt som muligt.

Jeg accepterer brug af cookies til statistik. Læs mere

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse og til analyse formål. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk