+45 7025 2522

Vores team

Salg

Kenneth Vendelbo Schnoor

Kenneth Vendelbo Schnoor

Direktør, Danmark

E-mail: kenneth@cobi.dk
Tlf.: 21 43 35 68

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut, Nordsjælland, Storkøbenhavn og Bornholm

E-mail: kasper@cobi.dk
Tlf.: 61 37 25 22
Læs mere

Jørn Holm

Jørn Holm

Konsulent, Storkøbenhavn og Sjælland

E-mail: jorn@cobi.dk 
Tlf.: 21 99 53 60
Læs mere

Mette Hornbæk Söderberg

Mette Hornbæk Söderberg

Konsulent / ergoterapeut, Region Syd / Midt

E-mail: mette@cobi.dk
Tlf.: 40 46 25 22
Læs mere

Lone Vestergaard

Lone Vestergaard

Konsulent / ergoterapeut, Region Midt / Nord

E-mail: lone@cobi.dk
Tlf.: 61 16 65 22
Læs mere

Drift, udvikling og produktion

Claus Nymark

Claus Nymark

Direktør for drift, udvikling og produktion

E-mail: claus@cobi.dk
Tlf.: 28 29 05 05
Læs mere

Service

Mustafa ”Musti” Özgen

Mustafa ”Musti” Özgen

Servicechef

E-mail: musti@cobi.dk
Tlf.: 30 55 45 74
Læs mere

Cobi Academy

Malene Pernille Alexandrowiz

Malene Pernille Alexandrowiz

Ergoterapeut, Head of Teaching and Research Cobi Academy

E-mail: ma@cobi.dk
Tlf.: 29 40 46 96
Læs mere

Eksport

Tine Devantier Winther Lundgren

Tine Devantier Winther Lundgren

Director of Export Sales

E-mail: tine@cobi.dk
Tlf.: 42 13 03 30

Salg, marketing & administration

Michael Henriksen

Michael Henriksen

Intern salgskonsulent

E-mail: michael@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

 

Julia Sandsten

Julia Sandsten

Intern salgskonsulent, fysioterapeut

E-mail: julia@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

Christina Palikaras

Christina Palikaras

Kommunikations- og marketingkonsulent

E-mail: christina@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Charlotte Verner Hebel

Charlotte Verner Hebel

Bogholder

E-mail: bogholderi@cobi.dk
Tlf.: 30 89 60 76

Service & lager

San Sean Hesselson

San Sean Hesselson

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: san@cobi.dk
Tlf.: 20 31 40 91
Læs mere

Morten Strate

Morten Strate

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: morten@cobi.dk
Tlf.: 40 26 83 19
Læs mere

Soritty Hem

Soritty Hem

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: lager@cobi.dk 
Tlf.: 30 54 25 22
Læs mere

Klager

Hvis du har klager til vores produktkvalitet, forkert levering, manglende service eller andet, send en mail til
claims@cobi.dk
Vedhæft gerne et foto.

Så håndterer vi din klage og sætter handling i gang, der forhindrer gentagelser.
Du hører fra os så hurtigt som muligt.

Jeg accepterer brug af cookies til statistik. Læs mere

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse og til analyse formål. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk