Medarbejdere i Cobi Rehab

Mere end 15 dygtige og engagerede medarbejdere bidrager dagligt i Cobi Rehab med deres forskellige kompetencer. Her kan du møde de kørende salgskonsulenter, de interne salgkonsulenter, serviceteknikerne, marketingmedarbejderne, bogholderen og cheferne. Vi har desuden året rundt tilknyttet forskellige praktikanter fra blandt andet Københavns Professionshøjskole.

Kørende konsulenter

Lone Vestergaard

Lone Vestergaard

Konsulent / ergoterapeut, Region Midtjylland og Nordjylland

E-mail: lone@cobi.dk
Tlf.: 61 16 65 22

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut, Region Hovedstaden (inkl. Bornholm) og Region Sjælland

E-mail: kasper@cobi.dk
Tlf.: 61 37 25 22

Mette Hornbæk Söderberg

Mette Hornbæk Söderberg

Konsulent / ergoterapeut, Region Sydjylland og Midtjylland

E-mail: mette@cobi.dk
Tlf.: 40 46 25 22

Camilla Kastrupsen

Camilla Kastrupsen

Konsulent / fysioterapeut, Region Sjælland og Region Syddanmark

E-mail: camilla@cobi.dk
Tlf.: 21 99 53 60

Salg, marketing & administration

Michael Henriksen

Michael Henriksen

Intern salgskonsulent

E-mail: michael@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

 

Julia Sandsten

Julia Sandsten

Intern salgskonsulent, fysioterapeut

E-mail: julia@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Soritty Hem

Soritty Hem

Intern salgskonsulent

E-mail: soritty@cobi.dk
Tlf.: 30 54 25 22

Christina Palikaras

Christina Palikaras

Marketingansvarlig

E-mail: christina@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Jane Wulff

Jane Wulff

Kvalitet og Standard Manager

E-mail: jane@cobi.dk
Tlf.: 26 19 40 90

 

Amir Al-Zayadi

Amir Al-Zayadi

Produktudviklingsingeniør

E-mail: amir@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Charlotte Verner Hebel

Charlotte Verner Hebel

Bogholder

E-mail: bogholderi@cobi.dk
Tlf.: 30 89 60 76

Claus Nymark

Claus Nymark

Administrerende direktør

E-mail: claus@cobi.dk
Tlf.: 28 29 05 05

Service & lager

Frederik Nørskov

Frederik Nørskov

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: frederik@cobi.dk
Tlf.: 54 33 36 19
Læs mere

Morten Strate

Morten Strate

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: morten@cobi.dk
Tlf.: 40 26 83 19
Læs mere

Malte P. Neumann

Malte P. Neumann

Lagermedarbejder

E-mail: cobi@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

Frank Ananiassen

Frank Ananiassen

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: frank@cobi.dk
Tlf.: 89 80 67 39
Læs mere

Reklamation

Ved reklamationer til vores produktkvalitet, forkert levering, manglende service eller andet, skal du sende sende en mail til
claims@cobi.dk
Vedhæft gerne et foto.

Faktura

Leverandørfakturaer bedes fremover sendt som pdf-fil til følgende mailadresse: invoice@cobi.dk

LinkedIn

Vil du vide mere om hverdagen i Cobi Rehab, så følg vores firmaprofil på LinkedIn. Her lægger vi nyheder, faglige oplæg, tilbud og stillingsopslag op.

Cobi Rehab på LinkedIn.

Nyhedsbrev

Vil du vide mere om hverdagen i Cobi Rehab, så skriv dig op til vores nyhedsbrev. Her lægger vi nyheder, faglig inspiration og oplæg, tilbud og invitationer op.

Her finder du tilmeldingen til vores nyhedsbreve.