+45 7025 2522

Medarbejdere i Cobi Rehab

Mere end 20 dygtige og engagerede medarbejdere bidrager dagligt i Cobi Rehab med deres forskellige kompetencer. Her kan du møde de kørende salgskonsulenter, de interne salgkonsulenter, serviceteknikerne, marketingmedarbejderne, bogholderen og cheferne. Vi har desuden året rundt tilknyttet forskellige praktikanter fra blandt andet Københavns Professionshøjskole.

Salg

Lone Vestergaard

Lone Vestergaard

Konsulent / ergoterapeut, Region Midt / Nord

E-mail: lone@cobi.dk
Tlf.: 61 16 65 22
Læs mere

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut, Storkøbenhavn, Sjælland og Bornholm

E-mail: kasper@cobi.dk
Tlf.: 61 37 25 22
Læs mere

Mette Hornbæk Söderberg

Mette Hornbæk Söderberg

Konsulent / ergoterapeut, Region Syd / Midt

E-mail: mette@cobi.dk
Tlf.: 40 46 25 22
Læs mere

Direktør

Claus Nymark

Claus Nymark

Administrerende direktør

E-mail: claus@cobi.dk
Tlf.: 28 29 05 05
Læs mere

Service

Mustafa ”Musti” Özgen

Mustafa ”Musti” Özgen

Servicechef

E-mail: musti@cobi.dk
Tlf.: 30 55 45 74
Læs mere

Cobi Academy

Malene Pernille Alexandrowiz

Malene Pernille Alexandrowiz

Ergoterapeut, Head of Teaching and Research Cobi Academy

E-mail: ma@cobi.dk
Tlf.: 29 40 46 96
Læs mere

Salgsdirektør

Tine Devantier Winther Lundgren

Tine Devantier Winther Lundgren

Salgsdirektør

E-mail: tine@cobi.dk
Tlf.: 42 13 03 30

Salg, marketing & administration

Michael Henriksen

Michael Henriksen

Intern salgskonsulent

E-mail: michael@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

 

Julia Sandsten

Julia Sandsten

Intern salgskonsulent, fysioterapeut

E-mail: julia@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

Christina Palikaras

Christina Palikaras

Marketingansvarlig

E-mail: christina@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

Charlotte Verner Hebel

Charlotte Verner Hebel

Bogholder

E-mail: bogholderi@cobi.dk
Tlf.: 30 89 60 76

Jane Wulff

Jane Wulff

Kvalitet og Standard Manager

E-mail: jane@cobi.dk
Tlf.: 26 19 40 90

 

Amir Al-Zayadi

Amir Al-Zayadi

Produktudviklingsingeniør

E-mail: amir@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22

Piero Raisi

Piero Raisi

Produktionsteknologstuderende

E-mail:
Tlf.: 70 25 25 22

Service & lager

San Sean Hesselson

San Sean Hesselson

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: san@cobi.dk
Tlf.: 20 31 40 91
Læs mere

Morten Strate

Morten Strate

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: morten@cobi.dk
Tlf.: 40 26 83 19
Læs mere

Soritty Hem

Soritty Hem

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: soritty@cobi.dk
Tlf.: 30 54 25 22
Læs mere

Reklamation

Ved reklamationer til vores produktkvalitet, forkert levering, manglende service eller andet, skal du sende sende en mail til
claims@cobi.dk
Vedhæft gerne et foto.

Faktura

Leverandørfakturaer bedes fremover sendt som pdf-fil til følgende mailadresse: invoice@cobi.dk

LinkedIn

Vil du vide mere om hverdagen i Cobi Rehab, så følg vores firmaprofil på LinkedIn. Her lægger vi nyheder, faglige oplæg, tilbud og stillingsopslag op.

Cobi Rehab på LinkedIn.

Nyhedsbrev

Vil du vide mere om hverdagen i Cobi Rehab, så skriv dig op til vores nyhedsbrev. Her lægger vi nyheder, faglig inspiration og oplæg, tilbud og invitationer op.

Her finder du tilmeldingen til vores nyhedsbreve.