Find din konsulent

Region Hovedstaden

Kørende konsulenter

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut

Ekasper@cobi.dk
T: 6137 2522

Kommune:

Albertslund, Allerød, Ballerup,
Bornholm, Brøndby, Dragør,
Egedal, Fredensborg, Frederiksberg, Frederikssund,
Furesø, Gentofte, Gladsaxe,
Glostrup, Gribskov, Halsnæs,
Hørsholm, Høje-Taastrup, Hvidovre, Hillerød, Herlev, Helsingør, Ishøj, København,
Lyngby-Taarbæk, Rudersdal, Rødovre, Tårnby og Vallensbæk.

 

Region Sjælland

Kørende konsulenter

Kasper Feldt

Kasper Feldt

Konsulent / ergoterapeut

Ekasper@cobi.dk
T: 6137 2522

Kommune:
Faxe, Greve, Guldborgsund, Køge,
Lolland, Solrød og Stevns.

Camilla Kastrupsen

Camilla Kastrupsen

Konsulent / fysioterapeut

E: camilla@cobi.dk
T: 2199 5360

Kommune:
Holbæk, Kalundborg, Lejre, Næstved, Odsherred, Ringsted, Roskilde, Slagelse, Sorø og Vordingborg.

Region Syddanmark

Kørende konsulenter

Mette H. Söderberg

Mette H. Söderberg

Konsulent / ergoterapeut

E: mette@cobi.dk
T: 4046 2522

Kommune:
Billund, Esbjerg, Fanø, Fredericia, Haderslev, Kolding, Sønderborg, Tønder, Varde, Vejen, Vejle og Aabenraa.

Camilla Kastrupsen

Camilla Kastrupsen

Konsulent / fysioterapeut

E: camilla@cobi.dk
T: 2199 5360

Kommune:
Assens, Faaborg-Midtfyn, Kerteminde, Langeland, Middelfart, Nordfyn, Nyborg, Odense, Svendborg og Ærø.

Region Midtjylland

Kørende konsulenter

Mette H. Söderberg

Mette H. Söderberg

Konsulent / ergoterapeut

E: mette@cobi.dk
T: 4046 2522

Kommune:
Hedensted, Herning, Horsen, Odder,
Ringkøbing-Skjern og Skanderborg.

 

Pia Christensen

Pia Christensen

Konsulent / fysioterapeut

E: pia@cobi.dk
T: 6116 6522

Kommune:
Favrskov, Holstebro, Ikast-Brande, Lemvig,
Norddjurs, Randers, Samsø, Silkeborg,
Skive, Struer, Syddjurs, Viborg og Aarhus.

 

Region Nordjylland

Kørende konsulenter

Pia Christensen

Pia Christensen

Konsulent / fysioterapeut

Epia@cobi.dk
T: 6116 6522

Kommune:
Brønderslev, Frederikshavn,
Hjørring, Jammerbugt, Læsø,
Mariagerfjord, Morsø, Rebild,
Thisted, Vesthimmerland og Aalborg.

 

Salgskonsulenter – Hovedkontoret

Michael Henriksen

Michael Henriksen

Intern salgskonsulent

E-mail: michael@cobi.dk
Tlf.: 7025 2522

 

Soritty Hem

Soritty Hem

Intern salgskonsulent

E-mail: soritty@cobi.dk
Tlf.: 7025 2522

Lars Jørgensen

Lars Jørgensen

Intern salgskonsulent

E-mail: lars@cobi.dk
Tlf.: 7025 2522

Julia Sandsten

Julia Sandsten

Salgskonsulent eksport, fysioterapeut

E-mail: julia@cobi.dk
Tlf.: 7025 2522