7025 2522

Kontakt Cobi Rehab

55.624212
12.596161

HOVEDKONTOR
Cobi Rehab
Fuglebækvej 1D
2770 Kastrup

Tlf.: +45 7025 2522
E-mail: cobi@cobi.dk

ÅBNINGSTIDER
Mandag – torsdag kl.8-16
Fredag kl. 8-15

Vores team

Hvis du har spørgsmål eller kommentarer er du velkommen til at kontakte os…

Salg

Lisbet Gamborg Jørgensen

Lisbet Gamborg Jørgensen

Administrerende direktør og fysioterapeut

E-mail: lisbet@cobi.dk
Tlf.: 22 30 60 57
Læs mere

Jørn Holm

Jørn Holm

Konsulent, Storkøbenhavn og Sjælland

E-mail: jorn@cobi.dk 
Tlf.: 21 99 53 60
Læs mere

Mette Hornbæk Söderberg

Mette Hornbæk Söderberg

Konsulent / ergoterapeut, Region Syd / Midt

E-mail: mette@cobi.dk
Tlf.: 40 46 25 22
Læs mere

Lone Vestergaard

Lone Vestergaard

Konsulent / ergoterapeut, Region Midt / Nord

E-mail: lone@cobi.dk
Tlf.: 61 16 65 22
Læs mere

Udvikling

Mustafa ”Musti” Özgen

Mustafa ”Musti” Özgen

Sous & Udviklingschef

E-mail: musti@cobi.dk
Tlf.: 30 55 45 74
Læs mere

Cobi Academy

Malene Pernille Alexandrowiz

Malene Pernille Alexandrowiz

Ergoterapeut og klinisk undervisningschef

E-mail: ma@cobi.dk
Tlf.: 29 40 46 96
Læs mere

Salg & administration

Michael Henriksen

Michael Henriksen

Intern salgskonsulent

E-mail: michael@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

Mariann Catre

Mariann Catre

Intern salgskonsulent

E-mail: mariann@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

Merete Smith

Merete Smith

Bogholder

E-mail: merete@cobi.dk
Tlf.: 70 25 25 22
Læs mere

Service & lager

San Hesselson

San Hesselson

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: lager@cobi.dk
Tlf.: 20 31 40 91
Læs mere

Morten Strate

Morten Strate

Servicemedarbejder og tekniker

E-mail: morten@cobi.dk
Tlf.: 40 26 83 19
Læs mere